خرید ارزان و هوشمندانه لباس های زنانه با کیفیت در فروش فوق العاده

addme4 addme4
156 بازدید

در این مقاله قصد داریم ۷ راهکار برای خرید ارزان لباس زنانه به شما ارائه دهیم تا بتوانید بدون از دست دادن بودجه خود و بدون صرف هزینه اضافی یک خرید هوشمندانه را برای لباس های زنانه تجربه نمایید. شاید شما هم از ان دسته خانم هایی باشید که خانه دار باشید و در خانه مشغول کار باشید. بنابراین چیزی که بیشتر روزها می پوشید احتمالا خیلی مهم نیست چون برای راحتی لباس می پوشید. مثلا یک شلوار جین آبی و یک تی شرت می پوشید. اما برای مناسبت های اجتماعی و مجالس و مهمانی های مختلف بدون شک لباس های ظریف تری دارید که انها را می پوشید گرچه شاید بیشتر آنها فقط در کمد می مانند و بندرت پوشیده می شوند. با همه این اوصاف هنگام خرید لباس زنانه برای خودتان به راحتی ممکن است حساب بانکی شما خالی شود.

چگونه لباس های زنانه خود را ارزان و هوشمندانه خریداری نماییم؟

اگر میخواهید هنگام خرید لباس های زنانه برای خودتان بودجه و پس انداز بانکی تان زیاد خالی نشود با نکات ما در این مقاله همراه باشید تا خریدهایتان را هوشمندانه کنترل نمایید و به پس اندازتان با یک خرید ارزان کمک کنید. قطعا هرکس برای خرید ارزان لباس و پوشاک برای راحتی خود استراتژی هایی را برای خرید دارد. اما یک استراتژی هوشمندانه برای همه ما و برای خرید در همه اوقات می تواند پیداکردن یک فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک زنانه ارزان باشد. اگر بتوانید یک فروشگاه معتبر لباس زنانه پیدا کنید که همیشه لباس هایی با قیمت ارزان عرضه و به فروش می رساند در واقع یک کار اساسی و هوشمندانه برای خرید ارزان لباس هایتان انجام داده اید.


انواع پوشاک زنانه

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا ۷ تاکتیک اصلی که خیلی از افراد و مشتریان فروشگاه ما برای خرید ارزان و هوشمندانه لباس های زنانه خود استفاده می نمایند را به شما معرفی نماییم.

۱- از خرده فروشان ارزان قیمت خریدتان را شروع کنید

قطعا اگر بخواهید از فروشگاه های برند خریدهایتان را انجام دهید نباید انتظار خرید لباس زنانه هایتان را با قیمت ارزان داشته باشید. همیشه خرید لباس از فروشگاه های بسیار معتبر با قیمت گران تری همراه است. بعنوان مثال وقتی از دیجیکالا خرید می نمایید نباید انتظار داشته باشید با قیمت ارزان تری از یک فروشگاهی که فقط لباس زنانه به فروش میرساند خریدتان را انجام دهید. قطعا دیجیکالا چون یک غول اینترنتی در میان فروشگاه های اینترنتی می باشد قیمت های فروش لباس به مراتب گرانتری از یک فروشگاه کوچکتری مانند آکاد که فقط لباس زنانه می فروشد را عرضه می نماید. مخصوصا اگر از دیجی استایل بخاهید لباس های زنانه خود را سفارش دهید. بنابراین انتخاب هوشمندانه برای خرید ارزان لباس زنانه این است که فروشگاه کوچکتر و در عین حال معتبر و با کیفیت پیدانمایید.

۲- خرید لباس های زنانه با کیفیت و درعین حال ارزان

ضمن درنظرگرفتن خرید ارزان قیمت بهتر است پوشاک را از مارک های خوب با اعتبار خریداری کنید. این همان خرید هوشمندانه لباس زنانه است. یعنی خرید لباس زنانه ارزان قیمت با کیفیت خوب. بعنوان مثال اگر بین پیراهن ۱۰۰ هزارتومانی که بعد از آن چند بار پوشش و شستشو خراب می شود با یک پیراهن ۲۰۰ هزارتومانی بعد از پنجاه شستشو هنوز هم خوب به نظر می رسد مردد باشید بدون شک انتخاب هوشمندانه برای خرید انتخاب و خرید پیراهن ۲۰۰ هزارتومانی خواهد بود. اما اینکه چگونه موارد خوب و با کیفیت را شناسایی کنید؟ این خود یکی از چالش های خرید است که بررسی آن در این مطلب نمی گنجد.

چند کار وجود دارد که هنگام بررسی لباس با کیفیت و چگونگی دوخت میتوانید انجام دهید. اولین استراتژی من این است که به درزها نگاه کنم. درزهای یک پوشاک باکیفیت که به خوبی دوخته شده و یک کالای ارزان قیمت تفاوت را بیان می کند. دوخت در کالای باکیفیت به مراتب بهتر است. هیچ رشته ای وجود ندارد که خم شود و بتوانید به راحتی آن را جدا کنید. همچنین درزهای روی یک کالای با کیفیت خوب کاملاً مستقیم هستند(کج و کوله نیستند). آزمایشات ساده مانند مورد فوق شما را به سمت مواردی سوق می دهد که ماندگار باشند.

۳- خرید ارزان و هوشمندانه لباس زنانه برای فصل های مخالف یک راهکار مناسب است

چه اشکالی دارد اکثر لباس های تابستانی خود را برای تابستان بعد در اوایل پاییز بخریم. یا اکثر لباسهای زمستانی خود را برای زمستان بعد در اوایل بهار بخریم. البته اگر زیاد اهل مد و پوشاک نباشید و بدنبال خرید ارزان لباس زنانه برای خود باشید این یک خرید کاملا هوشمندانه به نظر می رسد. دلیل آن کاملاً واضح است. در اوایل پاییز خرده فروشان از شر چیزهای تابستانی خود خلاص می شوند و غالباً یک آف فروش با تخفیف های باورنکردنی بر روی لباس های با کیفیت بسیار بالا وجود دارد. همین مورد در مورد پوشاک زمستانی در اوایل بهار یا حتی اواخر زمستان و برای موارد بهار و پاییز در پایان آن فصل نیز صادق است. می توانید اغلب خریدهای پوشاک تان را اینگونه انجام دهید و یکی دو مورد را هم با مد روز بازار در همان فصل خریداری کنید. دریانصورت از مد هم جا نخواهید ماند.

 

۴- از فروش های فوق العاده لباس استفاده کنید اما زیادروی نکنید

یکی از رویکردهای سالم برای کنترل هزینه های لباس محدود کردن اندازه کمد لباس خودمان است. ابتدا فقط تعداد مشخصی از هر دسته از لباس ها را (لباس های فصل گرم و فصل سرما و مهمانی و مجلسی و …) نگه دارید ، سپس با خودتان توافق کنید موارد جدید را فقط در صورت نیاز به موارد قبلی اضافه کنید. به عنوان مثال: من هشت پیراهن لباس آستین بلند ، هشت پیراهن لباس آستین کوتاه ، تعدادی تیشرت ، هشت جفت شلوار جین آبی ، و شش جفت شلوار تاپ شلوارک و هشت جفت بلوز و دامن و … را دارم. این بیشتر کمد لباس من را تشکیل می دهد. اگر هر کدام از رده خارج شود آن را خرید یک جفت دیگر جبران و جایگزین می کنم. معمولا هم به دنبال این هستم که فروشگاه های اینترنتی پوشاک زنانه چه زمانی تخفیف و فروش فوق العاده می زنند.

در موارد فروش فوق العاده با قیمت ارزان خرید میکنم. ضمن اینکه همیشه مکان هایی را برای خرید لباس زنانه ارزان قیمت خودم در نظر دارم. در مواقع نیاز در انها جستجو میکنم. بهترین راه برای خرید ارزان قیمت لباس به نظر من راهکار فوق است. به این ترتیب شما مدتی به تعدادی از فروشگاه های لباس نگاه می اندازید و با صبر و حوصله منتظر یک مورد مناسب برای خود در لباس هایی باشید که نیاز دارید.

۵- لباس های خود را برای اندازه های فعلی خریداری کنید

بعضی اوقات مردم وسوسه می شوند لباس هایی را انتخاب کنند که کمی از اندازه فعلی آنها بزرگتر یا کوچکتر باشد و از آن به عنوان نوعی انگیزه برای شکل و شمایل بهتر و شیک پوشی بیشتر استفاده می کنند. من اکیداً توصیه می کنم از این استراتژی اجتناب کنید. به ویژه در مورد خرید لباس های خود یا هر چیز دیگری از طریق اینترنت که به راحتی قابل برگشت نباشد. (بدیهی است اگر فروشگاهی که از آن خریداری می کنید دارای یک سیاست بازگشت کالا باشد این مورد صدق نمی کند.)

۶- مراکز خرید ارزان قیمت لباس های زنانه شهرتان را بشناسید

اگر از آن دسته خانم های هستید که هنوز خود را با زندگی مدرن و راحت امروزی و همچنین خریدهای هوشمندانه اینترنتی وفق نداده اید و هنوز هم خریدهای پوشاک و لباس خود را از فقط بازار خریداری می نمایید. ضمن اینکه به شما توصیه می نمایم به سمت خرید اینترنتی هم بروید و خرید از فروشگاه های اینترنتی را با نکات مناسب خرید ما امتحان کنید به شما توصیه می شود که مراکز خرید ارزان را در شهرتان پیداکنید. مکان هایی را که می توانید به صورت عمده برخی از لباس های زنانه را برای خودتان خریداری نمایید را شناسایی کنید. معمولا مکان هایی که لباس را به صورت عمده به فروش میرسانند امکان خرید جزئی نیز دارند که قیمت شان نیز به مراتب ارزان تر از سایر مراکز خرید است. البته امکان تهیه هر نوع لباسی را احتمالا نخواهید داشت.

 

۷- فروشگاه های اینترنتی خرید لباس های زنانه ارزان قیمت را شناسایی کنید

اگر قصد خرید اینترنتی لباس های زنانه خودتان را دارید طبیعتا باید نکات فوق را در مورد فروشگاه های اینترنتی در نظر بگیرید. فروشگاه های اینترنتی را پیدا کنید که لباس های زنانه را با قیمت ارزان به شما می فروشند. البته باید به اعتبار فروشگاه نیز توجه کنید و از یک سایت و فروشگاه معتبر اینترنتی خرید کنید. برای بررسی اعتبار فروشگاه هم می توانید از فاکتورهایی که برای این کار وجود دارد استفاده نمایید. فقط خرید ارزان را ملاک قرار ندهید. مثلا پشتیبانی تلفنی مناسب و همچنین درگاه های معتبر بانکی و فعالیت این فروشگاه ها به صورت فیزیکی و … می تواند برخی از معیارهایی باشد که نشان از یک فروشگاه واقعی خواهد بود. بعد از بررسی اعتبار فروشگاه باید قیمت ها را بررسی نمایید. مثلا قیمت فروشگاه های مختلف را با هم با توجه به اجناس شان مقایسه کنید و یا با قیمت بازار مقایسه نمایید.

چگونه می توانیم لباس زنانه ارزان را اینترنتی خریداری کنیم؟

یکی از راه های خرید ازان لباس های زنانه که بالاتر گفتیم پیداکردن فروشگاه هایی است که لباس زنانه را با قیمت ارزان می فروشند. اما نکته دیگری که لازم است اضافه کنیم این است که همیشه فروشگاه هایی که فقط و فقط لباس زنانه می فروشند برای خرید ارزان لباس زنانه مناسب تر هستند. قطعا شما هم وقتی که بخواهید مثلا یک مانتو برای خودتان بخرید ترجیح می دهید از یک فروشگاهی خرید کنید که به غیر از مانتو هیچ چیز دیگری برای فروش نداشته باشد. این به این معنی است که بصورت تخصصی بر روی فروش مانتو کار می کند. به احتمال زیاد در این فروشگاه بتوانید مانتوهای بهتر و مناسبتری را حتی از نظر قیمت پیدا کنید.

اما اگر شما به عنوان یک خانم خریدار بخواهید همین مانتو را از یک فروشگاهی که از جوراب زنانه تا شال و روسری و هر لباس زنانه دیگری که مدنظرتان باشد برای خودتان خریداری کنید احتمالا علاوه بر اینکه گزینه های کمتری برای انتخاب پیش رو دارید با کیفیت بدتر و بعضا قیمت بالاتری هم مواجه خواهید شد. همین نکته هم در مورد خریدهای اینترنتی صدق می کند. مثلا بهتر است لباس زنانه خود را از فروشگاه هایی مثل اکاد که فقط لباس زنانه عرضه و می فروشند خریداری نمایید تا اینکه بخواهید به عنوان نمونه از یک فروشگاهی مانند دیجیکالا خرید کنید که همه نوع کالایی برای فروش دارد.

استفاده از کد تخفیف یک از روش های خرید ارزان لباس زنانه است

می توانید از کد تخفیف های فروشگاه آکاد که هر چند وقت یکبار و در مناسبت های خاص برای خرید ارائه می شود استفاده نمایید و خریدهای خود را ارزان تر و هموشمندانه تر از قبل از اینترنت سفارش دهید. همیشه کد تخفیف برای خریدهای اینترنتی یک روش راحت و هوشمندانه برای خرید ارزان تر می باشد که در چند سال اخیر نیز هم مورد استقبال بیشتر و هم رواج بیشتر پیدانموده است. فروش فوق العاده را نیز در ایام مختلف سال از دست ندهید.

 

پوشاک زنانه

جمع بندی و سخن پایانی

خرید پوشاک یکی از نیازهای ضروری و لازم هر فردی با هر سن و سال و موقعیتی است. در واقع لباس و پوشاک از نیازهای ضروری ما است که همه ما بر ان واقف هستیم. بعد از خوراک شاید بیشترین هزینه صرف پوشاک مان شود. مخصوصا خانم ها که خرید لباس برایشان اهمیت دوچندانی دارد. بنابراین لازم است که در این شرایط نه چندان خوب اقتصادی و گرانی های لباس های زنانه بهتر است آن را مدیریت و کنترل نماییم. یکی از راهکارهای مناسب برای اینکه از شیک پوشی خود در گرانی های بازار هم مراقبت نماییم خرید ارزان لباس های مدنظرمان است تا هم از لحاظ اقتصادی یک صرفه جویی کرده باشیم و هم اینکه خود را شیک و شیک پوش حفظ کنیم. برای شیک پوشی هم همیشه لازم نیست که حتما لباس های گران قیمتی را خریداری نماییم.

ما سعی کردیم تا راهکارهایی جهت یک خرید ارزان قیمت و هوشمندانه به شما ارائه بدهیم و همچنین مواردی را ذکر کنیم که به جای تحمل گرمای تابستان برای خرید درون خانه و منزل خریدتان را انجام دهید.

اگر قصد خرید اینترنتی داشته باشید می توانید از فروشگاه اینترنتی پوشاک ارزان قیمت زنانه آکاد دیدن کنید. شاید بتوانید مورد دلخواهتان را در میان موارد عرضه شده در فروشگاه برای خرید ارزان اینترنتی پیدا نمایید.

دسته بندی اپلیکیشن
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه آنلاین پوشاک آکاد

فروشگاه آنلاین آکاد، از ابتدای پاندمی کرونا فعالیت خود را آغاز نمود. این اقدام در نتیجه درخواست های بیشمار مشتریان این مجموعه انجام و تا این لحظه تمام تلاش خود را در ارائه خدمتی شایسته به کار بسته است.

مجموعه آکاد با دو هدف بنیادی فعالیت خود را آغاز نموده در تمام پلتفرم های خود این دو را دنبال می کند. هدف اول، ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه، و هدف دوم همواره کاهش هزینه های خانوار با ارائه محصولات با کیفیت در پایین ترین رنج قیمت بازار به مشتریان خود می باشد.

به امید اینکه همچنان لایق نگاه محبت آمیز شما باشیم.

نماد الکترونیکی

سامانه رهگیری مرسولات پستی

سامانه رهگیری مرسولات پستی آکاد
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت