خرید ارزان و هوشمندانه ۱۰ مدل شلوارجین زنانه شیک

addme4 addme4
157 بازدید

اگر قصد خرید ارزان پوشاک زنانه به صورت آنلاین دارید! ابتدا باید یک فروشگاه اینترنتی لباس ارزان مناسب پیدا کنید! آکاد اگر ارزانترین فروشگاه اینترنتی لباس زنانه نباشد قطعا یکی از ارزانترین هاست. شلوارجین زنانه یکی از آن دسته از لباس های فریبنده و ساده است که خرید آن بسیار زیاد باشد مخصوصا اگر قیمت خرید ارزان باشد. برای اینکه بدانید شلوارجین مدل و طرح جدید و یا مدل قدیمی کدامیک ارزش خرید دارد لازم است از هر شکل و اندازه ای از شلوارجین ها در طرح ها و اجناس مختلف دیده و بررسی کنید. اما زمانی که هدف تان خرید ارزان شلوارجین زنانه باشد به احتمال زیاد باید بعضی از انتخاب ها را کنار بگذارید و ملاک اصلی شما قیمت باشد. در این مواقع بهتر است به مدل هایی از شلوارجین فکر کنید که بیشتر از هرچیز شیک پوشی را به شما هدیه می دهند.

خرید ارزان شلوارجین زنانه به معنی خرید یک شلوارجین به دردنخور و بی کیفیت نیست. مثلا یک شلوارجین ارزان زنانه که متناسب با تن شما باشد و هنگام پوشیدن به تن شما سبک باشد قطعا برای شما یک انتخاب شیک و هوشمندانه خواهد بود که راحتی در پوشش را به همراه شیک پوشی به شما هدیه خواهد داد. بنابراین خرید ارزان همیشه به معنی خرید جنس بی کیفیت نیست بلکه می تواند یک خرید هوشمندانه در جهت راحتی و شیک پوشی شما باشد.

بنر شلوار جین

.

خرید ارزان شلوارجین زنانه

اگر به دنبال خرید جدید شلوارجین ارزان باشید در واقع می تواند کمی سردردگم کننده باشد مخصوصا اگر بخواهید اینترنتی خرید کنید. نکته اصلی درمورد برخی از شلوارجین ها بخصوص مدل های جدید مارک و برندهای معتبر این است که از تناسب و اندازه خیلی پیروی نمی کنند. خرید شلوارجین نوعی انتخاب شخصی است که به سلیقه شما برمیگردد زیرا همه چیز در مورد بدن شما است. به این معنا که بیشتر از شما اندازه قد و اندازه بدن شما است که تصمیم میگیرد و حق انتخاب بیشتر با بدن شمااست. این نکته چیزی است که بسیاری از خانمها نادیده مگیرند یا به هنگام خرید شلوارجین آن را نمی دانند.

اما اینکه چگونه یک شلوارجین ارزان را اینترنتی خریداری کنید؟

سایز متناسب خودتان را برای خرید شلوارجین شیک پیدا کنید

برای خرید اینترنتی شلوارجین ابتدا باید به سایز و اندازه خود تسلط کامل پیدا کنید. با خودتان صادق باشید! آیا واقعا سایز خودتان را برای خرید اینترنتی شلوارجین می دانید؟ شما و بهترین دوستانتان می توانید یک شلوارجین ارزان کم هزینه پیدا کنید که بهترین ویژگی های یک شلوارجین مارک و برند معتبر را داشته باشد. ما سعی کردیم این مفهوم را در خرید پوشاک زنانه و خرید شلوارجین برای یک زندگی راحت تر و هوشمندانه تر با خریدهای ارزان اینترنتی بکار بگیریم. برای این کار هنگام مرتب سازی به بررسی ۳۰۰ جفت شلوارجین در فروشگاه های پوشاک خود دقت کردیم تا بتوانیم ایده های مناسبی را برای انواع خاص بدن از چاق و لاغر تا قدکوتاه و قدبلند پیدا کنیم.

هر خانمی با ترجیحات سبک زندگی و نگرانی های خرید خود اقدام به خرید میکند. احتمالا بعد از چند بار خرید دیگر متوجه شوید که چه نوع شلوارجینی برایتان مناسب خواهد بود. مثلا اینکه فرم دمپای ان برای ست کردن روی هر لباسی چگونه باشد؟ یا اینکه راحتی در شلوارجین چقدر برایتان مهم باشد؟ اولین توصیه ای که می توانیم در هنگام خرید شلوار جین به شما ارائه دهیم این است که خودتان را با اندازه گیری های صحیح خود برای خرید مسلح کنید. هنگام خرید یک شلوارجین ارزان زنانه به دنبال چه چیزی هستید؟ مثلا آیا فقط شلوار جین کمری را با دمپاهای باریک و چسبان و به اصطلاح لاغر می خرید؟ برای نمونه کارشناسان مد در مورد خانم های لاغر اندام می گویند: همیشه شلوارجین چسبان و باریک نپوشید زیرا شما را بیش از حد لاغر جلوه میدهد.

اندازه گیری های خود را قبل از خرید شلوراجین زنانه انجام دهید

شما می توانید اندازه گیری های خود را از چند طریق انجام دهید. اندازه گیری هایی که شما به طور کلی برای خرید اینترنتی شلوار جین نیاز دارید اندازه کمر و اندازه عرض باسن و قدتان است. اگر شلوار جین در خانه دارید یک مورد که همیشه به سمت آن گرایش دارید و درواقع محبوب تان است برای گرفتن اندازه عالی است. برای بدست آوردن اندازه گیری های خود می توانید از این مورد لباس استفاده کنید. اگر نه ، فقط همین مراحل گفته شده را با اندازه گیری خود دنبال کنید.

یک فروشگاه ارزان قیمت برای خرید ارزان شلوارجین زنانه پیدا کنید

باید به دنبال فروشگاهی باشید که اولا معتبر باشد و دو اینکه اجناس باکیفیت و ارزان قیمتی را ارائه دهد. آکاد یکی از فروشگاه های اینترنتی است که لباس های زنانه را با قیمت ارزان و مناسبی به فروش میرساند. معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران دیجیکالا است که لباس های زنانه را هم برای فروش عرضه میکند. از جمله اینکه شلوار زنانه و شلوارجین زنانه برای خرید اینترنتی عرضه می نماید. اما متاسفانه قیمت شلوارجین ها در دیجیکالا خیلی گران است و اغلب خانم ها قدرت خرید انها را ندارند. بنابراین ما در آکاد تصمیم گرفتیم تا برای خرید ارزان شلوارجین زنانه و محصولات و پوشاک و لباس زنانه با قیمت ارزان به صورت اینترنتی چاره ای بیندیشیم. درنتیجه شلوارجین های ارزان قیمت البته نه با کیفیت فوق العاده از برندهای معتبر بلکه با کیفیت مطلوب را برای خرید اینترنتی عرضه می نماییم.

 

در ادامه مطلب چند مدل شلوارجین ارزان قیمت را برای خرید اینترنتی به شما معرفی می نماییم که می توانید از بین ان ها یکی را انتخاب کنید.

۱- خرید ارزان شلوارجین زنانه اسپانیش

این شلوارجین اسپانیش یک شلوارجین زنانه بدون زاپ است. در واقع مدل این شلوار جین زاپدار است که در سایز های متنوعی عرضه می شود. اگر سایز شما برای خرید شلواجین از ۳۶ تا ۴۴ باشد می توانید این گزینه را انتخاب کنید. متاسفانه قد شلوارجین برای همه سایز ها یکسان است که ممکن است برخی افراد نتوانند آن را خریداری کنند. قد این شلوارجین ۸۵ است. رنگ بندی هم تک رنگ است. این شلوارجین یکی از ارزان ترین شلوارجین های زنانه است که می توانید در سطح اینترنت با این کیفیت پیداکنید. برای نگهداری بهتر هم با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه شست و شو شود. با دمای کم اتوکشی شود. خشکشویی نشود. از خشک کن استفاده نشود. از سفید کننده استفاده نشود.

این مدل شلوار جین با کد ۱۰۲ در فروشگاه اکاد موجود است.

۲- خرید ارزان شلوارجین زنانه جذب کشی سورمه ای

این شلوارجین از مدل های کشی است که برای سایز ایرانی از سایز ۳۴ تا ۴۶ موجود است که در واقع همان سایز ۲۸ تا ۳۴ خارجی می شود. این مدل نیز یکی از مدل های ارزان قیمت بوده که در بین شلوارجین های کشی راحتی خوبی هنگام پوشیدن خواهید داشت. رنگ این شلوارجین مناسب خانم هایی است که بیشتر سلیقه خریدشان به سمت لباس های کلاسیک زنانه است.

این مدل شلوارجین با کد ۰۸ در فروشگاه اکاد قرار گرفته است که می توانید ان را مشاهده نمایید.

۳- خرید ارزان شلوارجین زنانه جذب کشی آبی روشن

این شلوارجین در سایزهای ۳۰ تا ۳۴ خارجی یاهمان ۳۶ تا ۴۴ در سایز ایرانی موجود است. از رنگ بسیار آرامش بخش و دلنشینی برخوردار است. هنگام پوشیدن به طور کامل احساس راحتی و سبکی خواهید نمود. در واقع خرید هوشمندانه یعنی همین که علاوه بر اینکه شما خرید ارزان قیمتی داشته باشید. شیک پوشی را همراه با احساس آرامش و راحتی در لباس خریداری شده که در اینجا شلوارجین زنانه است تجربه کنید. اگر همیشه در زندگی خرید هوشمندانه داشته باشید قطعا زندگی بهتر و راحت تری را هم تجربه خواهید نمود.

این مدل شلوارجین را میتوانید با کد ۱۰ در فروشگاه پیدا کنید.

۴- شلوار جین زنانه کشی جذب آبی تیره

این شلوارجین از جنس جین کشی می باشد که در مدل زیپی و دکمه ای است. از یک رنگ بسیار جذاب و شیک برخوردار است که با قیمت ارزان زیر ۱۰۰ هزارتومن در فروشگاه آکاد عرضه میشود. این شلوار جین را میتوان یک شلوارجین ۴ فصل نامید زیرا مناسب پوشیدن در هر فصلی از سال می باشد. اگر نمیخواهید خیلی برای خرید شلوارجین هزینه کنید پیشنهاد من به شما خرید این شلوار جین ارزان قیمت است که در سایزهای ۳۶ تا ۴۲ ایرانی با قد۸۵ در فروشگاه عرضه میشود. نکات گفته شده درخصوص شسشتو را برای این شلوارجین و بقیه نیز سعی کنید رعایت کنید تا بتوانید بیشتر از ان استفاده نمایید.

کد این شلوار جین در فروشگاه ۱۲۷ است.

درصورت تمایل میتوانید به لینک زیر بروید و مدل های فوق را ببینید و مقایسه و بررسی بیشتری کنید. یا اینکه از سایر مدل ها هم بررسی به عمل بیاورید:

چگونه بهترین شلوارجین را قیمت ارزان خریداری کنیم؟

شلوارجین خوب امروزه یک امر ضروری است و برای کمد لباس تان لازم است. بهترین شلوارجین برای خانم ها می تواند مخاطبان و دوستان و فمیل های تان را به راحتی در جمع شگفت زده کند. یک جنس مناسب شلوار جین برای هر نوع نگاه کاملاً ضروری است خواه به دنبال آرامش یا چیز دیگری باشید. نوع مناسب شلوار جین هر لباسی را که میپوشید را میتواند برجسته کند. سلیقه ها هم در انتخاب متفاوت است یرخی افراد از خانم ها یک جفت شلوار جین رنگ تیره و تنگ را می پسندند و برخی دیگر یک شلوارجین روشن و گشاد را برای پوشیدن ترجیح میدهند.

وقتی صحبت از خرید شلوار جین می شود مهم نیست که چه چیزی را قبلا امتحان کرده اید. اگر به صورت آنلاین خرید می کنید انتخاب سایز مناسب از همه چیز مهمتر است زیرا ممکن است امکان بازگرداندن برایتان وجود نداشته باشد و یا اینکه تا زمانیکه آن را تعویض کنید مهمانی و یا جشن و یا عروسی ها را از دست داده باشد.

شلوارجین را متناسب با سایز و پوشش تان انتخاب کنید

به طور کلی ،میتوان گفت پنج نوع یا ۵ مدل شلوار جین وجود دارد: تنگ و چسبان، باریک اما غیر چسبان ، راسته یا مستقیم، نرمال و گشاد. شما باید نوع بدنتان را بدانید و بدانید که در هر نوع به چه شکلی به نظر می رسید. اما به طور کلی اگر واقعاً میخواهید خودتان را احساس کنید و واقع گرایانه لباس بپوشید می توانید به سمت مدل های باریک یا راسته بروید. هیچ کس نمی خواهد پارچه ای را که از بدن شما آویزان است ببیند.جنس شلوارجین اهمیت زیادی دارد. مخصوصا برای خریدهای فصلی بیشتر اهمیت پیدا می کند. برای این منظور در خرید شلوارجین زنانه علاوه بر ارزان بودن قیمت به جنس هم در خریدهای فصلی توجه ویژه کنید تا راحتی و آسودگی را برایتان به ارمغان بیاورد. مثلا در فصل تابستان و هوای گرم شما را اذیت نکند.

رنگ لباس را متناسب با پوست صورت تان انتخاب کنید

چرا هنگام خرید ارزان شلوارجین زنانه انتخاب رنگ مناسب و موردپسند مهم است؟ اگر یک یا دو شلوار جین سفید یا آبی روشن در کمد لباسی داشته باشید می توانید هنگام خرید یک رنگ دیگر را تجربه کنید مثلا این بار یک رنگ تیره و سیاه و یا خاکستری انتخاب کنید. این رنگ ها کمی فصلی تر هستند. بنابراین هنگام جستجو برای خرید لباس های شلوار جین احتمالا اغلب به رنگ آبی تیره یا سیاه باشند. پس برای خرید شلوارجین زنانه در رنگ موردنظرتان احتمالا باید کمی بیشتر جستجو کنید. به یاد داشته باشید یک شلوار جین ارزان در رنگ دلخواهتان خریداری کنید. همه ما میدانیم با خرید ارزان شلوارجین زنانه دلخواه خود می توان بعدها مدل و یا اندازه را تغییر داد اما رنگ را حتی اگر بخواهیم خودمان به رنگ دلخواه رنگ کنیم نمیتوانیم به خوبی تغییر دهیم.

اندازه شلوار جین مهم است اما قابل تغییر می باشد

شلوار جین نامناسب می تواند یک تیپ عالی را در یک چشم به هم زدن نابود کند و در عین حال شما را ناراحت کند. برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید حتی اگر شلوار جین تان از لحاظ اندازه ان چیزی که مدنظرتان نباشد می توانید یک خیاط خوب در منطقه خود پیداکنید. تا به شکلی که میخواهید برایتان آن را درست کند اما مسلما این کار را با رنگ شلوارجین نمی توانید انجام دهید. پس رنگ شلوار جین از نظر من خیلی مهمتر است.

 

جین داریم

جمع بندی و نکات پایانی

خرید یکی از کارهای لذت بخش در زندگی برای همه افراد به حساب می آید اما گاهی ممکن است به یک تجربه ناخوشایند تبدیل شود. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا با خرید های ارزان قیمت و رضایت بخش بتوانید تجربه های خوش خرید خودتان را از طریق اینترنت لذت بخش تر و البته ساده تر و راحت تر کنید. خرید ارزان قیمت مانند شلوارجین زنانه و انواع آن یکی از این موارد است که بدون شک نیاز به دقت و جستجوی زیادی دارد به همین خاطر ما سعی کردیم تا شما را در این زمینه کمک کنیم تا بتوانید راحت تر و هوشمندانه خریدتان را آنلاین انجام دهید. هنگام خرید ارزان بودن مهم است.

در خرید ارزان شلوار جین زنانه باید به جنس و رنگ لباس برای یک خرید لذت بخش تر دقت بیشتری کنید چراکه اگر یک شلوارجین همه آنچیزی را که میخواهید داشته باشد اما سایز مناسب شما نباشد مثلا بزرگتر باشد می توانید به کمک خیاط های محلی و با هزینه کمتری آن را درست کنید تا اینکه بخواهید یک مدل گران قیمت خریداری نمایدد.

دسته بندی اپلیکیشن
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه آنلاین پوشاک آکاد

فروشگاه آنلاین آکاد، از ابتدای پاندمی کرونا فعالیت خود را آغاز نمود. این اقدام در نتیجه درخواست های بیشمار مشتریان این مجموعه انجام و تا این لحظه تمام تلاش خود را در ارائه خدمتی شایسته به کار بسته است.

مجموعه آکاد با دو هدف بنیادی فعالیت خود را آغاز نموده در تمام پلتفرم های خود این دو را دنبال می کند. هدف اول، ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه، و هدف دوم همواره کاهش هزینه های خانوار با ارائه محصولات با کیفیت در پایین ترین رنج قیمت بازار به مشتریان خود می باشد.

به امید اینکه همچنان لایق نگاه محبت آمیز شما باشیم.

نماد الکترونیکی

سامانه رهگیری مرسولات پستی

سامانه رهگیری مرسولات پستی آکاد
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت