خرید مانتو ارزان زنانه متناسب با فرم و اندام بدن

addme4 addme4
203 بازدید

یکی از مهمترین پوشش های خانم ها برای هر مجلس و مکان و موقعیتی مانتو است. میتوان گفت مانتو مهم ترین و اصلی ترین پوشش بانوان و دختران است. بنابراین خرید مانتو از اساسی ترین خریدهای زنان است. این هم مهم است که بتوانید درمیان انواع مانتوهای زنانه هنگام خرید از فروشگاه یک خرید مناسبی داشته باشید. گاهی وقت ها خرید مانتو ارزان زنانه به علت اینکه خیلی قرار نیست آن مانتو را استفاده کنیم اهمیت پیدا میکند. برخی زنان و دختران هم ترجیح می دهند به جای خرید یک مانتو گران قیمت مارک و برند معتبر اقدام به خرید چند مدل مانتو ارزان قیمت تولید داخلی نمایند. اما بیشتر موقع این سوال برای خانم ها چون تجربه خرید مناسبی ندارند این است که از خودشان میپرسند که چگونه میتوانیم یک مانتو خوب بخریم؟ مانتویی که هم شیک و هم باکیفیت و هم ارزان باشد؟

در این مقاله فروشگاه اینترنتی پوشاک و لباس زنانه و دخترانه آکاد میخواهیم به شما نحوه خرید مانتوهای مناسب محل کار و دانشگاه و مجالس و مهمانی را یاد بدهیم تا از این به بعد بتوانید خودتان به تنهایی بهترین مدل مانتو را مناسب خودتان و جایی که قرار است بپوشید را خریداری نمایید. مانتوهایی که مناسب اندام و فرم اندام تان باشد. همچنین چندین مدل مانتو را برای خرید به شما پیشنهاد میدهیم که در صورت تمایل می توانید خریداری نمایید.

مانتو ها آکاد

هنگام خرید ارزان مانتو زنانه چه جنس مانتویی را انتخاب و خریداری نماییم؟

علاوه بر رعایت همه نکات گفته شده برای خرید مانتو مناسب نباید از جنس مانتو حتی برای خرید مانتو ارزان زنانه غافل شوید. بهتر از مانتوهایی را بخرید که نیاز به اتو نداشته باشند یا اینکه کمتر لازم شود اتو شود. دلیل آن هم این است که اتو مرگ پارچه و مانتو است. هرچه مانتو بیشتر اتو بخورد زودتر خراب و پاره میشود. زیرا عمر پرزهای پارچه مانتو را کم میکند. درست است که خرید مانتو ارزان زنانه برایتان مهم است اما یادتان باشد میتوان مانتوهایی با کیفیت و درعین حال ارزان قیمت خریداری نمود. برای مشاهده مانتوهای ارزان قیمت باکیفیت به فروشگاه آکاد سری بزنید.

برای نمونه اگر قصد خرید مانتو مناسب برای دانشگاه داشته باشیدباید بدانید که جنس مانتو اگر بگونه ای باشد که کرک و پرز را به خود جذ کند اصلا مناسب تان نیست. برای انکه بتوانید یک خرید مناسب داشته باشید بهتر است جنس ها را برای خرید مانتو بشناسید اینطوری می توانید مانتو ارزان نیز خریداری نمایید که کیفیت خوبی داشته باشد.

انواع مختلف جنس مانتو برای خرید های فصلی و غیرفصلی

  • جنس پنبه برای مانتو: این مانتوها بیشتر مناسب پوشیدن در فصل ها گرم سال نظیر تابستان یا اواخر بهار است.دلیل اصلی هم این است که پنبه حرارت را از خود عبور میدهد.
  • جنس کتان برای مانتو: مانتوهایی که از جنس کتان باشند دارای درخشش و مقاومت زیادی هستند. کتان یک نوع الیاف از پنبه است. اگر مانتو کتان ضخیم بگیرید میتواند انتخاب مناسبی برای خرید مانتو پاییزه یا زمستانه باشد
  • پلی استر: این جنس مانتوها معمولا چین و چروک نمیشود و بسیار مناسب مانتو است. سبک هستند و براحتی هم اتو میشوند
  • نایلون: یکی دیگر از الیاف مصنوعی نایلون است. نایلون را با پنبه ترکیب میکنند. معمولا مقاومت زیادی دارند و رطوبت را خیلی کم به خود جذب می نمایند
  • پشم: احتمالا همه شما بدانید که لباس های پشمی انتخاب مناسبی برای فصل سرد زمستان هستند. اما به هیچ وجه برای مانتو دانشگاه مناسب نیست.
  • ویسکوز: از الیاف مصنوعی هدایت کننده گرما بوده و جنس ان نرم و لطیف است مناسب تابستان و فصل گرما است.

۱- خرید مانتو ارزان زنانه مناسب خانم‌های شکم بزرگ

بدترین چیز برای یک خان شکم بزرگ است. واقعا بد است که یک خانم شکم بزرگی داشته باشد!:) اما ایرادی ندارد ما به شما در فروشگاه آکاد کمک میکنیم یک مانتو مناسب خودتان خریداری نمایید و ارزان و هوشمندانه هم خریداری کنید. یکی از عواملی که اعتماد به نفس زنان و دختران را نابود میکند چاقی و شکم چاق است. برای اینکه بتوانید یک مانتو خوب خریداری نمایید تا شیک پوش شوید و چاقی خودتان را تا حد زیادی از دید خارج کنید بهتر است به سمت مانتوهای طرح دار نروید. سعی کنید از مانتوهایی بپوشید که راسته و متناسب با اندام و فرم بدن تان باشد.همچنین مانتوهای دارای طرح یقه هفت گزینه خوبی برای خرید مانتو برای زنان چاق است. اگر بدنبال قیمت ارزان هم باشید میتوانید به فروشگاه اکاد سربزنید.

مانتوهایی برای خرید زنان و دختران چاق مناسب است که قسمت کمر ان زیر سینه باشد. از خرید مانتوهایی که طرح کمر دار با کمر زیر شکم هستند حتی اگر قیمت ارزان و کمی داشته باشند خوداری نمایید. این مانتوها مناسب خانم های چاق نیستند. یا از خرید مانتوهایی که دارای پف و چین هستند خوداری کنید. خرید ارزان مانتو زنانه خوب است اما یادتان باشد هر مانتو ارزانی مناسب فرم بدن شما نیست. به راحتی با این تکنیک های ساده میتوانید هم خرید راحت و هوشمندانه ای داشته باشید و هم اینکه شیک پوش باشید.

۲- خرید مانتو ارزان زنانه مناسب خانم‌ها با سینه‌های کوچک

یکی از چیزهایی که خانم ها را برای انتخاب و خرید مانتو دچار مشکل می کند چاقی است. برعکس ان نیز درست است. یعنی لاغری هم میتواند خانم ها را برای انتخاب و خرید مانتو به دردسر بیندازد. یا اینکه راضی شوند شیک پوش نباشند. به عنوان مثال بالاتنه کوچک میتواند بتعث شود که یک خانم مانتو مناسب خود را برای خرید پیدا نکند چه برسد به اینکه بخواهد یک مانتو خوب ارزان قیمت خریداری نماید! نگران نباشد برای هر خریدی راه حلی است! میتوانید با تکنیک هایی ساده فیزیک بدنی خودتان را مناسب جلوه دهید. این یعنی همان خرید هوشمندانه که ما روی آن تاکید داریم. خانم ها و دخترانی که بالاتنه کوچکی دارند بهتر است از مانتوهای طرح دار بپوشند.

در انتخاب رنگ مانتو برای خرید از رنگ های روشن انتخاب کنند تا بالاتنه ان ها مانند همه چیزهای دیگر خانم ها مناسب و فیک جلوه کند. بطور کلی از مانتوهایی انتخاب نمایید که در قسمت سینه ها دارای طرح هایی باشد تا سینه هایتان را درشت تر جلوه دهد. مانتوهایی که کمرشان از زیر سینه ها شروع می شود انتخاب درستی هستند.

۳- خرید مانتو ارزان زنانه مناسب خانم‌ها با سینه بزرگ

برای خانم ها نه لاغر بودن خوبه نه چاق بودن! نه بالاتنه کوچک خوبه نه بالاتنه بزرگ! اما برای هر نوع فرم بدنی میتوان یک راه حل جهت شیک پوشی پیدا کرد. خانم هایی که سینه های بزرگی با بالاتنه بزرگ دارند بهتر است مانتوهایی را برای خرید انتخاب نمایند اولا طرح دار نباشند و دما اگر طرح دار هستند طرح ها در قسمتی به غیر از سینه ها قرار داشته باشد. برای خرید ارزان مانتو زنانه های بدون طرح میتوانید به فروشگاه آکاد سربزنید. مانتوهایی که مناسب خانم های چاق است میتواند به عنوان یک گزینه برای خرید شما مناسب باشد. از مانتوهای چین دار و پف دار خصوصا در قسمت بالاتنه خوداری نمایید. به هیچ عنوان از مانتوهای جذب نپوشید.سعی کنید بیشتر از میان مانتوهای بلند یکی را برای خرید انتخاب نمایید. از مانتوهای کوتاه کمتر بپوشید.

۴- خرید ارزان مانتو زنانه مناسب خانم‌های کوتاه قد 

خانم های کوتاه قد برای خرید مانتو ارزان قیمت بهتر است از میان مانتوهای راسته انتخاب نکنند تا قدشان را آنگونه که هست نشان ندهد. بهتر است از مانتوهای نرمال و با قد متوسط که نه خیلی بلند باشند و نه خیلی کوتاه استفاده نمایید. مانتوهای جذب از دیگر مانتوهایی است که می تواند قد شما خانم ها و دختران کوتاه قد را بلند تر جلوه دهد. برای خرید ارزان مانتو زنانه جذب میتوانید به فروشگاه سایت سربزنید.بنابراین اگر شما هم یک خان قدکوتاه هستید از پوشیدن مانتو گشاد خوداری نمایید.

 
مانتو آکاد

هنگام خرید مانتو چه رنگ مانتویی را برای خرید انتخاب کنم؟

هر کس از خرید ارزان مانتو زنانه هدف خاصی دارد. یکی مانتو را برای مدرسه و یکی مانتو را برای دانشگاه دیگر مانتو را برای مهمانی و مجالس می خواهد. برخی نیز مانتو را برای محل کار می خواهند و برخی نیز مانتو را برای شیک پوشی میخواهند. بنابراین نمیتوان همیشه رنگ خاصی را به شما پیشنهاد داد. از طرف دیگر هر خانمی سلیقه خاص خود را دارد. اگر دوست دارید یک خانم باوقار جلوه کنید میتوانید از رنگ هایی همچون قهوه ای و کرم و آبی نفتی و طوسی و مشکی و سرمه ای استفاده نمایید. برای خرید مانتو ارزان زنانه در رنگ ها و طرح های ساده و تک رنگ و یا چهارخونه و چند رنگ میتوانید از مانتوهای آکاد بازدید نمایید. رنگ های پیشنهادی این مزیت را دارد که برای استفاده زیاد مناسب ترند چون دیرتر کثیف میشوند.

بهتر است در استایل خود از ۲ یا سه رنگ برای سرتاپا استفاده نمایید

چگونه و از کجا مانتو شیک ارزان قیمت زنانه خریداری کنم؟

برای اینکه بتوانید یک مانتو شیک خرداری کنید که قیمت ارزان و مناسبی هم داشته باشد باید شیک پوشی را برای خودتان مشخص کنید. میدانیم که هر خانمی سلیقه خاص خود دارد. پس باید بدانید که منظور شما از شیک پوشی چیست. زیرا خانم دیگری به غیر از شما میتواند تعبیر دیگری از شیک پوشی داشته باشد. سپس باید مشخص کنید که مانتو شیک ارزان قیمت که قرار است خریداری نمایید قرار است کجا بپوشید؟ از لحاظ قیمت نگران نباشید زیرا آکاد مانتوهای ارزان قیمتی برای فروش دارد.

اجازه دهید یک تعریف کلی از مانتو شیک بگوییم که هر خانم خریدار مانتویی را شامل شود. مانتو شیک در حالت کلی به مانتویی گفته میشود که وقتی شما به عنوان یک خانم ان را میپوشید استایل تان بروزتر و ظاهرتان جذابتر و در یک کلام میتوان به شما گفت: شیک پوش شدید. حتما هم نیاز نیست که مانتو قیمت نجومی یا مارک معتبر باشد زیرا شیک بودن تماما به این موارد وابسته نیست. لازم هم نیست که خیلی پارچه خاص و عجیب و غریب داشته باشد. گاهی ممکن است یک مانتو ساده بدون طرح خوشرنگ یک نفر را شیک و جذاب کند. بعد از درک مفهوم دقیق شیک پوشی حالا باید بدانید که قرار است مانتو را کجا استفاده و بپوشید تا متناسب همان موقعیت شیک پوش شوید. سن و سال نیز در انتخاب و خرید یک مانتو ارزان قیمت شیک زنانه موثر است.

خرید اینترنتی یا آنلاین و غیرحضوری مانتو شیک ارزان قیمت زنانه و دخترانه

می توانید از فروشگاه های اینترنتی عرضه لباس های زنانه باکیفیت و ارزان قیمت یک مانتو شیک و جذاب را خریداری نمایید. ضمن اینکه شیک پوش شوید ارزان خرید کنید. جنس باکیفیت بخرید. فروشگاه های اینچنین زیاد هستند که از یک فروشگاه معتبر مثل آکاد خریدتان را انجام دهید. این روزها معمولا خریدهای اینترنتی با مهمانی کرونا در جهان بیشتر نیز شده است. نیاز به مراجعه حضوری ندارید و راحت و بی دردسر و هوشمندانه خرید میکنید. این ها مزیت های خرید اینترنتی است. البته باید نکات گفته شده برای خرید لباس را در خریدهای اینترنتی نیز مدنظر قرار دهید. مثلا در انتخاب سایز مناسب خودتان باید دقت کنید چون امکان پرو در لحظه خرید ندارید. باید سایزتان را بخوبی برای هر مدلی بشناسید. که البته کار خیلی سختی هم نیست.

۱- خرید ارزان مانتو شیک دخترانه و زنانه مناسب دانشگاه و محل کار

اصولا مانتوهایی مناسب دانشگاه هست که:

  • کمی بلند و کمی گشاد و جلو مانتو بدون درز هستند
  • عموما رنگ‌ های تیره‌ برای مکان‌ های آموزشی و اداری مناسب‌ترند
  • مانند: مانتوهای کیمونو و یا مانتوهای ساده با آستین‌ های گشاد

۲- خرید ارزان مانتو زنانه اسپرت

برخی از مانتوها مناسب بازار هستند و برای مکان اموزشی یا اداری مناسب نیست. برای مثال مانتوهای استایل خیابانی یا استریت استایل که مد خیابانی هم به آنها میگوییم. این مانتوها از قلب جامعه تولید و دوخته می شوند. معمولا در گالری های طراحی و دوخت مانتو تولید نمیشوند. رنگ این مانتوها عموما خنثی است.

مانتو فقط آکاد

۳- خرید ارزان مانتو زنانه و دخترانه شیک و مجلسی

با تمام تعریف و نکات گفته شده ممکن است تعداد زیادی از خانم ها و زنان و دختران به خرید مانتو اهمیت چندانی ندهند. بنابراین میتوانید برای مثال یک مدل مانتوی شیک و جذاب رسمی و اداری داشته باشید و از ان برای تمام مکان های رسمی و اجتماعات رسمی استفاده نمایید. حتی برای مدت ها نیز از ان استفاده کنید. یا اینکه یک مدل مانتو مهمانی شیک و جذاب خرداری نمایید و در مهمانی ها و مجالس آشنایان و فامیلا از ان استفاده کنید. یادتان باشد در مانتوهای مجلسی به جایگاه خودتان برای پوشش مانتو و همینطور میزان رسمی بودن مجلس دقت داشته باشید. طبیعتا یک مجلس و مهمانی با خانواده آشنایان با یک مجلس و سمینار انگیزشی کاملا فرق دارد.

جمعبندی و نکات پایانی

در این مطلب سعی شد به زنان و دختران و همه خانم هایی که قصد خرید مانتو دارند کمک شود تا بتوانند یک مانتو شیک و جذاب را به صورت حضوری یا غیرحضوری و آنلاین با قیمت ارزان و مناسب خریداری نمایند. به عنوان نکات پایانی مکان و زمان و فصل پوشیدن مانتو را هنگام خرید مدنظر داشته باشید.امیدوارم که این مطلب به شما در خرید ارزان قیمت یک مانتو زنانه و دخترانه با جنس خوب و ظاهری جذاب کمک کرده باشد.

 
دسته بندی اپلیکیشن
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه آنلاین پوشاک آکاد

فروشگاه آنلاین آکاد، از ابتدای پاندمی کرونا فعالیت خود را آغاز نمود. این اقدام در نتیجه درخواست های بیشمار مشتریان این مجموعه انجام و تا این لحظه تمام تلاش خود را در ارائه خدمتی شایسته به کار بسته است.

مجموعه آکاد با دو هدف بنیادی فعالیت خود را آغاز نموده در تمام پلتفرم های خود این دو را دنبال می کند. هدف اول، ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه، و هدف دوم همواره کاهش هزینه های خانوار با ارائه محصولات با کیفیت در پایین ترین رنج قیمت بازار به مشتریان خود می باشد.

به امید اینکه همچنان لایق نگاه محبت آمیز شما باشیم.

نماد الکترونیکی

سامانه رهگیری مرسولات پستی

سامانه رهگیری مرسولات پستی آکاد
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت