شرایط استفاده از خدمات آکاد

http://gordongreenhorn.com/tag/chocolate-protein-spread/ پیش از خرید از فروشگاه اینترنتی آکاد می بایست مجموعه از نکات را در نظر گرفته و با دیدی عمیق نسبت به خریدی آگاهانه اقدام نمایید:

http://limaguarnizioni.com/login – تعویض کالا:

http://alqudsandalucia.org/etiqueta/solidaridad/page/2/
  1. تعویض کالای خریداری شده تنها در صورتی انجام خواهد شد که کالای انتخابی مشتری مطابق با کالای ارسال شده نباشد. به عبارت دیگر در صورتی که کالایی را اینترنتی خرید کنید و سایز دیگر یا طرح و رنگ دیگری از همان محصول برای شما ارسال شده باشد تعویض انجام خواهد شد.
  2. تمامی کالاها پیش از ارسال از لحاظ مشکلات دوخت و پارچه به خوبی بررسی می شود لذا تنها در صورتی که کالای خریداری شده داری مشکلات اینچنینی باشد و به تایید تیم فروش آکاد برسد تعویض کالا انجام خواهد شد.
  3. مشتریان محترم تنها ۱ روز پس از دریافت محصول وقت خواهند داشت تا نسبت به بررسی کامل محصول و درخواست تعویض کالا اقدام نمایند.

– ارجاع کالا:

  1. محصولات آکاد به هیچ عنوان قابل ارجاع نمی باشند و علت اصلی این امر تحمیل بار عظیمی بر واحد انبار داری و فروش مجموعه می باشد.

Buy Phentermine Lollipops – پرداخت های ناموفق:

Phentermine Hcl 30 Mg Buy Online
  1. در صورتی که پرداخت شما ناموفق باشد و پولی از حساب شما کاسته نشود بدون هیچ نگرانی می توانید مجددا نسبت به خرید اقدام نمایید.
  2. گاهی اوقات به علت تعدد تراکنش های بانکی تراکنش به صورت ناقص انجام می شود و پول از حساب مشتری کاسته شده اما با پیغام خطا مواجه می شود. در این شرایط معمولا از ۱ ساعت تا ۷۲ ساعت بعد از تراکنش مبلغ کاسته شده به حساب شما بازخواهد گشت.

Buy Phentermine Online Now – زمان ارسال:

  1. پروسه ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام شده و نوع ارسال بسته سفارشی می باشد، لذا معمولا بسته های طی ۱ تا ۵ روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.